RT0402BRB0739KL
MFR.Part #
RT0402BRB0739KL
JLCPCB Part #
C852383
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS