RN73R2ETTD2432D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2432D50
JLCPCB Part #
C2606593
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS