SG73P1ERTTP3743D
MFR.Part #
SG73P1ERTTP3743D
JLCPCB Part #
C7310853
Description
-55℃~+155℃ 200mW 374kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS