SG73S2ATTD1004D
MFR.Part #
SG73S2ATTD1004D
JLCPCB Part #
C3998064
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS