HV73V2ATTD394J
MFR.Part #
HV73V2ATTD394J
JLCPCB Part #
C4171479
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS