RN73R2ETTD3240B25
MFR.Part #
RN73R2ETTD3240B25
JLCPCB Part #
C3927020
Description
-55℃~+155℃ 250mW 324Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS