RN73H2ETTD13R5F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD13R5F100
JLCPCB Part #
C4193470
Description
-55℃~+155℃ 13.5Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS