HV731JRTTD5603F
MFR.Part #
HV731JRTTD5603F
JLCPCB Part #
C6637648
Description
-55℃~+155℃ 100mW 560kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS