RN73R2BTTD2942F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD2942F50
JLCPCB Part #
C4068903
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 29.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS