SG73P1ERTTP28R0F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1ERTTP28R0F
JLCPCB Part #
C7359692
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 200mW 28Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS