SG73P1ERTTP24R0F
MFR.Part #
SG73P1ERTTP24R0F
JLCPCB Part #
C5894103
Description
-55℃~+155℃ 200mW 24Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS