RN731JTTD1040C50
MFR.Part #
RN731JTTD1040C50
JLCPCB Part #
C4113113
Description
-55℃~+155℃ 104Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS