RN73H2ETTD2802D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2802D50
JLCPCB Part #
C4125316
Description
250mW 28kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS