SG73P1ERTTP273G
MFR.Part #
SG73P1ERTTP273G
JLCPCB Part #
C7359684
Description
-55℃~+155℃ 200mW 27kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS