RK73H1ETTP4420D
MFR.Part #
RK73H1ETTP4420D
JLCPCB Part #
C2576245
Description
-55℃~+155℃ 100mW 442Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS