CRCW0402150RJNEDHP
MFR.Part #
CRCW0402150RJNEDHP
JLCPCB Part #
C4042706
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS