RN73H1ETTP3831C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP3831C25
JLCPCB Part #
C2537481
Description
3.83kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS