RN73H1JTTD51R1C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD51R1C50
JLCPCB Part #
C4329466
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.1Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS