SG73P1ERTTP2201D
MFR.Part #
SG73P1ERTTP2201D
JLCPCB Part #
C6481554
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS