SG73P2E1RTTD1020F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD1020F
JLCPCB Part #
C5911948
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS