RN73H1JTTD7680D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD7680D50
JLCPCB Part #
C3934893
Description
-55℃~+155℃ 100mW 768Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS