RN731JTTD60R4B50
MFR.Part #
RN731JTTD60R4B50
JLCPCB Part #
C5732792
Description
-55℃~+155℃ 60.4Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS