RN73R2ATTD2741D50
MFR.Part #
RN73R2ATTD2741D50
JLCPCB Part #
C2504368
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.74kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS