RN73H1JTTD2550F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2550F25
JLCPCB Part #
C3996644
Description
-55℃~+155℃ 100mW 255Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS