RN732BTTD2492F50
MFR.Part #
RN732BTTD2492F50
JLCPCB Part #
C4317733
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS