SG73G2BTTD6491C
MFR.Part #
SG73G2BTTD6491C
JLCPCB Part #
C5910901
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.49kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS