RN731JTTD62R6D25
MFR.Part #
RN731JTTD62R6D25
JLCPCB Part #
C4332109
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 62.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS