RN73H1ETTP3002C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP3002C25
JLCPCB Part #
C2535225
Description
30kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS