RN73H2ETTD1272D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1272D10
JLCPCB Part #
C4066552
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS