RN73R1JTTD4483F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD4483F50
JLCPCB Part #
C4257679
Description
-55℃~+155℃ 100mW 448kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS