SG73S2ETTD8870F
MFR.Part #
SG73S2ETTD8870F
JLCPCB Part #
C4034055
Description
-55℃~+155℃ 500mW 887Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS