SG73G2BTTD2702D
MFR.Part #
SG73G2BTTD2702D
JLCPCB Part #
C5910802
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS