SG73P1JTTD2803F
MFR.Part #
SG73P1JTTD2803F
JLCPCB Part #
C4195845
Description
-55℃~+155℃ 280kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS