SG73G2ATTD3303D
MFR.Part #
SG73G2ATTD3303D
JLCPCB Part #
C6220658
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS