RN731JTTD43R7F50
MFR.Part #
RN731JTTD43R7F50
JLCPCB Part #
C4138149
Description
-55℃~+155℃ 43.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS