ERJ-UP8D3163V
MFR.Part #
ERJ-UP8D3163V
JLCPCB Part #
C2129145
Description
-55℃~+155℃ 316kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS