RK73H2HTTE8451D
MFR.Part #
RK73H2HTTE8451D
JLCPCB Part #
C2583035
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.45kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS