SG73G2BTTD14R0C
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73G2BTTD14R0C
JLCPCB Part #
C7077006
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS