RN73R2BTTD1651B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1651B10
JLCPCB Part #
C2570447
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS