SG73G2BTTD12R4D
MFR.Part #
SG73G2BTTD12R4D
JLCPCB Part #
C6295382
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS