RN73H2BTTD9652C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD9652C50
JLCPCB Part #
C2561310
Description
-55℃~+155℃ 250mW 96.5kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS