RN73R1JTTD1093D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD1093D50
JLCPCB Part #
C4143101
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 109kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS