SG73P2ATTD3601F
MFR.Part #
SG73P2ATTD3601F
JLCPCB Part #
C4332320
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS