SG73G2ATTD73R2C
MFR.Part #
SG73G2ATTD73R2C
JLCPCB Part #
C6220726
Description
-55℃~+155℃ 500mW 73.2Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS