RN73H1JTTD1151D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1151D100
JLCPCB Part #
C4252081
Description
1.15kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS