RN731JTTD1692F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD1692F25
JLCPCB Part #
C4131525
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS