SG73S1ETTP30R0F
MFR.Part #
SG73S1ETTP30R0F
JLCPCB Part #
C4316551
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS