SG73G2ATTD68R1C
MFR.Part #
SG73G2ATTD68R1C
JLCPCB Part #
C5893816
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68.1Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS