SG73G2ATTD6811C
MFR.Part #
SG73G2ATTD6811C
JLCPCB Part #
C7310453
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.81kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS