RN73R2ETTD1670D10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1670D10
JLCPCB Part #
C3986639
Description
-55℃~+155℃ 167Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS